Dekabrystów 41B, 42-200 Częstochowa
+48 34 341 00 85
sekretariat@liftinvestment.pl
poniedziałek: 08:30 – 18:00
wtorek: 08:30 – 16:30
środa: 08:30 – 16:30
czwartek: 08:30 – 16:30
piątek: 08:30 – 15:30
sobota: ZAMKNIĘTE
niedziela: ZAMKNIĘTE

Formularz

Kontaktowy

Masz pytanie? Chcesz się znami skontaktować?

Wyślij swoje dane poprzez formularz, a nasz pracownik się z Tobą skontaktuje.

wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy celem przedstawienia oferty handlowej oraz oświadczam, że zapoznałam/em się z Polityką prywatności

Bezpłatna analiza Twojej sprawy w 24 godziny!

Zalety skorzystania z usług kancelarii specjalizującej się w uzyskiwaniu dopłat do odszkodowań

Mniejsze i większe. W pracy i w domu. Wypadki są integralną częścią codzienności  i to jest nieuniknione. Kluczem jest wiedza na temat tego, do kogo się zwrócić i jak się zachować, aby uzyskać słuszne odszkodowanie z tego tytułu. Nie oznacza to jednak, że musisz teraz poświęcać cały swój wolny czas na lekturę zasad przyznawania dopłat do odszkodowań. Chodzi o to, aby wiedzieć gdzie i kiedy szukać pomocy w tym zakresie.

Kancelaria odszkodowawcza – nieocenione wsparcie w stresujących sytuacjach

Wśród wielu różnych powodów, dla których warto skorzystać z usług kancelarii odszkodowawczej jest oszczędność czasu. Zamiast samemu parać się z wszystkimi formalnościami związanymi z faktem starania się o dopłatę do odszkodowania – zostawiasz to zadania w rękach specjalistów, którzy na bazie posiadanej wiedzy i doświadczenia zapewniają kompleksową obsługę. Kancelaria odszkodowawcza, taka jak LIFT Investment Potrzebujesz nas z siedzibą w Częstochowie jest tego doskonałym przykładem.

Co poza zaoszczędzonym czasem zyskasz dzięki współpracy z kancelarią odszkodowawczą?

  • komfort psychiczny i brak stresu,
  • szansa na uzyskanie satysfakcjonującego finansowego zadośćuczynienia,
  • reprezentacja interesów przed stronami – w tym sądem.

Oczywiście ostateczny zakres usług świadczonych przez kancelarię może się różnić w zależności od konkretnej firmy. Jeśli chcesz lepiej poznać, co dokładnie nasza kancelaria ma do zaproponowania, zapraszamy do kontaktu. Poniżej opis kilku wybranych form wsparcia.

Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny – Szkody osobowe

Jednym z najbardziej kojarzących się z dziedziną kancelarii odszkodowawczej tematów jest odszkodowanie za wypadek komunikacyjny –  szkody osobowe. Nic dziwnego, w końcu liczba osób poszkodowanych w wyniku zdarzenia jest niezmiennie wysoka. Udzielając pomocy w tym obszarze kierujemy swoją ofertę głównie w stronę osób poszkodowanych, które doznały uszczerbku na zdrowiu.

Błędy w sztuce lekarskiej – błąd lekarski / błąd medyczny

To kolejny obszar naszej działalności. Zachęcamy wszystkie osoby, które zostały poszkodowane w ten sposób, aby nie bały się dochodzić swoich praw na drodze powództwa cywilnego – w czym oczywiście kompleksowo pomagamy. Błędy w sztuce lekarskiej – błąd lekarski / błąd medyczny – od diagnostycznych po rozpoznanie – to nasza specjalność i możesz być pewny, że współpracując z nami czas będzie po Twojej stronie.

Odszkodowanie za wypadek na roli w gospodarstwie rolnym i na wsi w rolnictwie

W związku z tym, że Polska jest krajem mocno nastawionym na rolnictwo, nie brakuje wypadków powiązanych właśnie z tym rodzajem działalności Jeśli chodzi o odszkodowanie za wypadek na roli w gospodarstwie rolnym i na wsi w rolnictwie z naszej strony zapewniamy absolutną pomoc w dochodzeniu roszczeń zarówno podczas postępowań przed KRUS, jak i z tytułu OC.

Oczywiście to niepełna lista usług, jakie LIFT Investment świadczy w ramach pomocy dla osób poszkodowanych. Zachęcamy przejść do kategorii „Odszkodowania – doznałem szkody”, gdzie bardziej szczegółowo opisujemy poszczególne zakresy wsparcia.

Potrzebujesz Pomocy? Potrzebujesz nas!

Zaniżone odszkodowanie z OC — co zrobić?
Zalety skorzystania z usług kancelarii specjalizującej się w uzyskiwaniu dopłat do odszkodowań
Jak uzyskać dopłaty do odszkodowań: Kluczowe kroki i procedury
Sankcja kredytu darmowego — coraz więcej pozwów przeciwko bankom. Sprawdź czy możesz otrzymać zwrot?
Scroll to Top