Dekabrystów 41B, 42-200 Częstochowa
+48 34 341 00 85
sekretariat@liftinvestment.pl
poniedziałek: 08:30 – 18:00
wtorek: 08:30 – 16:30
środa: 08:30 – 16:30
czwartek: 08:30 – 16:30
piątek: 08:30 – 15:30
sobota: ZAMKNIĘTE
niedziela: ZAMKNIĘTE

Formularz

Kontaktowy

Masz pytanie? Chcesz się znami skontaktować?

Wyślij swoje dane poprzez formularz, a nasz pracownik się z Tobą skontaktuje.

wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy celem przedstawienia oferty handlowej oraz oświadczam, że zapoznałam/em się z Polityką prywatności

Bezpłatna analiza Twojej sprawy w 24 godziny!

Odzyskanie wkładu i opłaty likwidacyjnej polisolokaty – roszczenie za poliso-lokaty

Zainwestowałeś w poliso-lokatę, która zamiast zysku przynosi wyłącznie straty? 

Czy przy rozwiązaniu umowy przed upływem okresu na jaki została ona zawarta musiałeś zapłacić znacznie zawyżone odstępne, które pozbawiło Cię niemal wszystkich wpłaconych składek? Czy zwyczajnie Twoja polisa upadła z braku wpłat i została wypowiedziana? W imieniu naszych Klientów dochodzimy zwrotu bezprawnie pobranych opłat likwidacyjnych za wcześniejsze rozwiązanie umów polis inwestycyjnych.

polisolokata odzyskanie wkładu

Polisolokata odzyskanie wkładu – Usługa bez opłat wstępnych.Jak odzyskać pieniądze z polisolokaty? 

Aby dowiedzieć się, jak odzyskać środki zainwestowane w polisolokatę, która swojego czasu cieszyła się ogromną popularnością, a dzisiaj nierzadko jest prawdziwą zmorą inwestorów, którzy chcą odzyskać pieniądze z nietrafionej inwestycji, warto najpierw poznać podstawowy mechanizm tego rodzaju instrumentu inwestycyjnego. 

Sama polisolokata to produkt połączony, swoista hybryda ubezpieczenia na życie wraz z możliwością pomnażania ulokowanych na niej oszczędności. 

Okazuje się, że w licznych przypadkach instytucje finansowe niestety nie wywiązały się z warunków umowy, a wielu inwestorów do dzisiaj nie otrzymało wypłaty ulokowanego na polisolokacie kapitału. 

Jeśli i Ty zaliczasz się do grona ponad 5 milionów Polaków, którzy zaufali ofercie polisolokaty, nasi eksperci pomogą Ci odzyskać środki. Możesz wdrożyć plan, którego efektem będzie odzyskiwanie opłaty likwidacyjnej polisolokata, albo postarać się o odzyskanie wkładu, który wniosłeś w celu inwestowania. 

Dla kogo dedykowana jest usługa w ramach odzyskiwania opłat z polisolokaty (w tym odzyskanie opłaty likwidacyjnej)?

Proces odzyskiwania wkładu z polisolokaty nierzadko jest żmudny, długi i trudny. Warto zaznaczyć, że nie każdy inwestor musi znać obowiązujące przepisy prawa i regulacje, które dotyczą tego rodzaju produktu inwestycyjnego. Co więcej, nasi specjaliści podkreślają, że instytucje finansowe bardzo często wprowadzały swoich klientów w błąd albo stosowały tzw. kruczki prawne, aby zdjąć z siebie ciężar odpowiedzialności w razie niepowodzenia inwestycji. 

Pamiętaj jednak, że możesz liczyć na wsparcie naszych ekspertów. Skorzystałeś z oferty, jaką była polisolokata? Odzyskanie wkładu jest jak najbardziej możliwe, a nasi doradcy nie tylko powiedzą Ci jak to zrobić, ale pomogą Ci skompletować wszelkie dokumenty i przejść cały proces krok po kroku, aż do pozytywnego finału sprawy. Musisz wiedzieć, że wyroki sądów są obecnie przychylne dla osób poszkodowanych. Ubiegać można się o odzyskanie wkładu, opłaty likwidacyjnej oraz o specjalną rekompensatę w ramach odszkodowania za nieuczciwe praktyki instytucji finansowych. 

O odzyskanie własnych środków możesz starać się przez 10 lat od momentu pobrania przez instytucję finansową ostatniej składki w ramach współpracy przy wyborze polisolokaty. 

odzyskiwanie opłaty likwidacyjnej AEGON AXA Scandia polisolokata

Odzyskiwanie opłaty likwidacyjnej AEGON

Jeśli nabyłeś polisolokatę AEGON, możesz starać się o zwrot środków, które stanowią 100% wartości podpisanej umowy. Wszystko dlatego, że praktyki tej instytucji finansowej zostały uznane za takie, które naruszają interes konsumentów. Odzyskanie całości rachunku umowy z naszymi specjalistami nie jest skomplikowane, a ty już niedługo będziesz cieszyć się z otrzymania własnych środków, a nawet dodatkowego odszkodowania. 

Możesz ubiegać się o unieważnienie polisolokaty, całkowity zwrot środków oraz odzyskanie opłaty likwidacyjnej AEGON. Nasi eksperci w ogromnym doświadczeniem i należytymi kwalifikacjami pomogą Ci wypełnić potrzebne wnioski, dopilnują terminów, a w razie potrzeby będą reprezentować Cię na drodze prawnej. 

Odzyskiwanie opłaty likwidacyjnej AXA

Praktyki instytucji finansowej AXA również zostały uznane za abuzywne, czyli godzące w interes klientów. O odzyskanie wniesionych środków z tytułu inwestowania w polisolokatę oraz o odzyskanie opłaty likwidacyjnej możesz starać się nawet do 15 lat od momentu rozwiązania umowy z AXA. Skontaktuj się z naszymi doradcami, którzy po szczegółowej analizie Twojej sytuacji, wskażą Ci najlepszy kierunek działań w celu odzyskania własnych środków. Zainwestowane w polisolokatę pieniądze wrócą do Ciebie już niebawem, a sprawiedliwość wygra. 

Odzyskiwanie opłaty likwidacyjnej Scandia

Scandia nawet po zakończeniu umowy na polisolokatę nierzadko pobrała od każdego swojego klienta nawet ⅓ wniesionych środków z tytułu tzw. opłaty likwidacyjnej rachunek. Prawo stoi jednak po stronie osób poszkodowanych w sprawach inwestowania w nieopłacalne polisolokaty. Dzięki temu zapadają kolejne wyroki, zgodnie z którymi Scandia ma zwrócić środki zabrane w ramach opłaty likwidacyjnej, a klienci tej instytucji finansowej otrzymują finalnie zwrot wszystkich ulokowanych w polisolokatę środków. 

Zgłoś się do naszych ekspertów, którzy pomogli już licznym poszkodowanym. Jeśli miałeś polisolokatę w Scandia, doradcy dokonają analizy Twojego przypadku, skompletują niezbędne dokumenty i wypełnią konieczne wnioski, aby zwrot Twoich pieniędzy mógł nastąpić jak najszybciej. 

Potrzebujesz Pomocy? Potrzebujesz nas!

Scroll to Top