Dekabrystów 41B, 42-200 Częstochowa
+48 34 341 00 85
sekretariat@liftinvestment.pl
poniedziałek: 08:30 – 18:00
wtorek: 08:30 – 16:30
środa: 08:30 – 16:30
czwartek: 08:30 – 16:30
piątek: 08:30 – 15:30
sobota: ZAMKNIĘTE
niedziela: ZAMKNIĘTE

Formularz

Kontaktowy

Masz pytanie? Chcesz się znami skontaktować?

Wyślij swoje dane poprzez formularz, a nasz pracownik się z Tobą skontaktuje.

wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy celem przedstawienia oferty handlowej oraz oświadczam, że zapoznałam/em się z Polityką prywatności

Bezpłatna analiza Twojej sprawy w 24 godziny!

Odszkodowanie za upadek na chodniku oraz wskutek niewłaściwego utrzymania terenu

Udzielamy pomocy prawnej osobom, które doznały szkody na osobie wskutek pośliźnięcia, upadku na śliskiej lub uszkodzonej nawierzchni, wypadków na skutek niesprawnych urządzeń. Sprawdź czy za upadek na chodniku odszkodowanie Ci się należy. W tym zakresie zapewniamy kompleksową obsługę prawną, a także:

  • pomoc w udowodnieniu zaniedbania i ustaleniu odpowiedzialności danego podmiotu,
  • ocenę skutków wypadku przez lekarzy specjalistów znajdujących się na listach biegłych sądowych,
  • doradztwo w zakresie uzupełniania dokumentacji o dalsze badania i wizyty u innych specjalistów,
  • weryfikację orzeczeń wydawanych na zlecenie towarzystw ubezpieczeniowych,
  • uzyskanie w imieniu Klientów dokumentacji medycznej ze szpitali, dokumentów z akt Policji, Prokuratury czy Sądów.

Udzielamy pomocy prawnej osobom, które doznały szkody na osobie wskutek pośliźnięcia, upadku na śliskiej lub uszkodzonej nawierzchni, wypadków na skutek niesprawnych urządzeń, wypadku w sklepach bądź restauracjach oraz w trakcie imprez masowych (Szkoda w skutek niewłaściwego utrzymania terenu). Zadzwoń do nas lub napisz i dowiedz się czy za upadek na chodniku odszkodowanie Ci się należy? Pomagamy w niezwłocznym zabezpieczeniu dowodów z oświadczeń świadków, wykonaniu zdjęć, zgłoszeń właścicielowi terenu, organizatorowi czy zarządcy. Prowadzimy zarówno postępowania przeciwko pracodawcom jak i postępowanie przed ZUS-em.Dla przyjęcia odpowiedzialności pracodawcy z reguły wykazać trzeba jego winę np. wadliwą organizację pracy etc., choć bywają sytuację, iż odpowiedzialność pracodawcy jest dalej idąca – na zasadzie ryzyka, wówczas nie istnieje konieczność udowadniania winy. Istotne jest zabezpieczenie dowodów z miejsca zdarzenia, wykonania zdjęć, zebrania oświadczeń świadków i nie podpisywanie protokołu wypadku gdy nie odpowiada on rzeczywistości.

Nasi doradcy z Potrzebujesznas.pl, dokonają szczegółowej analizy Twojej sprawy i wesprą Cię na każdym etapie postępowania. Przede wszystkim zweryfikują, czy i jakie odszkodowanie Ci przysługuje. Trzeba przyznać, że większość naszych klientów, również tych, którzy posiadają dodatkową polisę ubezpieczeniową, zupełnie nie zna obowiązujących przepisów polskiego prawa. Niestety, bardzo często wykorzystują to nie tylko towarzystwa ubezpieczeniowe, ale również strony, które poprzez popełnienie błędu przyczyniły się do powstania wypadku i szkody. 

Kiedy przysługuje Ci odszkodowanie za upadek na chodniku?

Warto wiedzieć, że o odszkodowanie możesz ubiegać się nie tylko w sytuacji, w której doszło do wypadku w miejscu pracy czy wypadku komunikacyjnego, w przypadku których wina jest jednoznaczna. Wiele osób nie ma pojęcia, dla kogo przewidziana jest wypłata odszkodowania i jak o nią walczyć w różnego rodzaju codziennych sytuacjach. Przedstawiamy tylko kilka przypadków, w obliczu których warto ubiegać się o odszkodowanie:

  • upadek na nierównym chodniku, 
  • upadek na zniszczonym chodniku, 
  • złamanie ręki po upadku na chodniku
  • złamanie nogi po upadku na chodniku.

Poszkodowani powinni mieć świadomość, że należy im się odszkodowanie za upadek na chodniku i przykre konsekwencje takiego zdarzenia. Za odpowiedni stan nawierzchni chodnika ktoś przecież odpowiada. Jesteśmy właśnie po to, aby pomóc Ci w dochodzeniu Twoich praw. 

Wysokość odszkodowania za upadek na chodniku

Nasi eksperci potwierdzają, że uzyskanie roszczeń za upadek na nierównym czy oblodzonym chodniku jest jak najbardziej możliwe. Wysokość odszkodowania będzie zależna natomiast od indywidualnej sytuacji osoby poszkodowanej, przede wszystkim od uszczerbku na zdrowiu, jakiego doznała w wyniku tego rodzaju wypadku. Należy jednak wskazać, że za załamanie po upadku na chodniku przysługuje odszkodowanie o wartości nawet kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jeśli borykasz się z problemami zdrowotnymi po upadku na nierównym chodniku lub nieodśnieżonym i oblodzonym chodniku, z powodzeniem możesz ubiegać się o odszkodowanie. Dodatkowe środki na pewno przydadzą się na rehabilitację czy innego rodzaju zabiegi prozdrowotne.

Nieodśnieżony chodnik — odszkodowanie z naszymi doradcami 

Dlaczego warto podjąć współpracę z naszymi specjalistami, kiedy nastąpiło poślizgnięcie się na chodniku? Odszkodowanie bardzo często niestety jest trudne do uzyskania, a nieznajomość obowiązujących przepisów prawa w tym zakresie na pewno nie pomaga. Potrzebujesz Nas to zespół wykwalifikowanych ekspertów, którzy dokładnie wiedzą, czy Twój przypadek jest odpowiedni do uzyskania odszkodowania. Jeśli tak, zrobią wszystko, aby udowodnić winę i udokumentować uszczerbek na zdrowiu, jakiego doznałeś, abyś jako osoba poszkodowana otrzymała jak największe odszkodowanie. Stoimy na straży prawa i dążymy do sprawiedliwych rozstrzygnięć wszelkich postępowań o odszkodowanie za upadek na chodniku. Nie zwlekaj dłużej i zgłoś się do nas, jeśli ucierpiałeś w wyniku takiego zdarzenia. 

Potrzebujesz Pomocy? Potrzebujesz nas!

Sankcja kredytu darmowego — coraz więcej pozwów przeciwko bankom. Sprawdź czy możesz otrzymać zwrot?
Jak uzyskać dopłaty do odszkodowań: Kluczowe kroki i procedury
Zalety skorzystania z usług kancelarii specjalizującej się w uzyskiwaniu dopłat do odszkodowań
Zaniżone odszkodowanie z OC — co zrobić?
Scroll to Top