Dekabrystów 41B, 42-200 Częstochowa
+48 34 341 00 85
sekretariat@liftinvestment.pl
poniedziałek: 08:30 – 18:00
wtorek: 08:30 – 16:30
środa: 08:30 – 16:30
czwartek: 08:30 – 16:30
piątek: 08:30 – 15:30
sobota: ZAMKNIĘTE
niedziela: ZAMKNIĘTE

Formularz

Kontaktowy

Masz pytanie? Chcesz się znami skontaktować?

Wyślij swoje dane poprzez formularz, a nasz pracownik się z Tobą skontaktuje.

wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy celem przedstawienia oferty handlowej oraz oświadczam, że zapoznałam/em się z Polityką prywatności

Bezpłatna analiza Twojej sprawy w 24 godziny!

Odszkodowania – Doznałem szkody

Pomożemy Ci uzyskać odszkodowanie za wyrządzone szkody. Nasz zespół to grupa wyspecjalizowanych fachowców z najlepszymi kwalifikacjami i wieloletnim doświadczeniem. Zgłoś się do nas, jeśli doznałeś szkody z tytułu różnego rodzaju zdarzeń i masz problem z uzyskaniem odszkodowania o odpowiedniej wartości, otrzymałeś za małe odszkodowanie albo wtedy, kiedy nie wiesz, jak przebrnąć przez cały, nierzadko trudny proces egzekwowania prawa do otrzymania takiego świadczenia. 

odszkodowania częstochowa
Odszkodowanie – sprawy o odszkodowanie i dochodzenie odszkodowań

Odszkodowanie – pomoc w dochodzeniu i uzyskaniu odszkodowania

Dokonamy analizy Twojego indywidualnego przypadku, wesprzemy w kompletowaniu niezbędnych dokumentów i pomożemy złożyć potrzebne wnioski. Będziemy reprezentować Cię na każdym etapie postępowania i przed wszystkimi instytucjami, aż do momentu otrzymania należnych Ci środków.  Sprawdź, w jakich specjalizacjach wyróżniają się nasi eksperci w ramach dochodzenia odszkodowań. Oferujemy pomoc w uzyskaniu odszkodowania za wypadek komunikacyjny, za szkody rzeczowe, za wypadek w pracy, na wsi w gospodarstwie rolnym, za błąd lekarski czy za upadek na chodniku. Dochodzenie odszkodowań z pomocą fachowców staje się o wiele łatwiejsze. Skorzystaj z profesjonalnego wsparcia, kiedy nastąpiła zaniżona wycena ubezpieczyciela, kiedy chcesz wnioskować o dopłaty do odszkodowań lub kiedy zwyczajnie chcesz uzyskać kompleksowe wsparcie, uwzględniając wszelkiego rodzaju sprawy o odszkodowanie. Bezpłatna analiza Twojej sytuacji pozwoli ustalić najlepszy plan działania. Dochodzenie odszkodowań, sprawy o odszkodowanie — bezpłatna analiza ekspertów w każdym przypadku

Jeśli zostałeś poszkodowany w wypadku komunikacyjnym i ucierpiałeś w nim, przysługuje Ci odszkodowanie za obrażenie ciała. Pamiętaj, że dochodzenie odszkodowań jest możliwe tylko na podstawie dokumentacji medycznej. Zgłoś się po wypadku do lekarza, nawet jeśli zaraz po wypadku nie odczuwasz żadnych dolegliwości, które mogłyby wskazywać na uszczerbek na zdrowiu. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych doradców. Pomoc w uzyskaniu odszkodowania może okazać się niezbędna, jeśli prowadziłeś pojazd mechaniczny albo byłeś pasażerem, a wypadek komunikacyjny nie był z Twojej winy, jeśli byłeś pasażerem pojazdu, który prowadził sprawca wypadku lub kiedy zostałeś potrącony przez pojazd jako pieszy uczestnik ruchu drogowego. 

Jeśli nie masz wiedzy w zakresie własnych praw w ramach dochodzenia odszkodowania, skontaktuj się z naszymi specjalistami, dla których sprawy o zadośćuczynienie to zawodowy obowiązek. Dokonamy bezpłatnej analizy Twojego przypadku i wesprzemy na każdym etapie postępowania, aż do otrzymania należnych Ci środków. 

Nawet 99% odszkodowań za uszkodzony dom jest celowo zaniżanych przez ubezpieczyciela. Jeśli doznałeś tego rodzaju szkody rzeczowej, walcz o środki, które są Ci należne w celu naprawy powstałych strat. Uzyskanie odszkodowanie za szkody rzeczowe to proces najczęściej trudny, a każda sprawa jest indywidualna. Wiele zależy od zapisów umowy polisy ubezpieczeniowej OC lub AC, które mogą być niestety różnie interpretowane. Co więcej, większość osób poszkodowanych nie ma wystarczającej wiedzy w zakresie obowiązujących w Polsce przepisów prawa albo zwyczajnie ich nie rozumie, co bardzo często wykorzystuje ubezpieczyciel. Nawet jeśli odszkodowanie zostało przyznane, to nagminnie dochodzi do zaniżania wartości tego świadczenia. Nasi specjaliści wywalczą dla Ciebie dopłaty do odszkodowań, które zrekompensują Ci poniesione straty i pokryją koszty poniesione na naprawę powstałych uszkodzeń. 

W sprawach za wypadek w pracy, które kierowane są do pracodawcy, zastosowanie ma przede wszystkim art. 415 k.c., zgodnie z którym „każdy, kto z winy swej wyrządził drugiemu szkodę, obowiązany jest do jej naprawienia”. Jeśli natomiast odszkodowanie za wypadek w pracy ma być wypłacone z Zakładu Ubezpieczeń Społecznych, zastosowanie ma art. 11 Ustawy 1. Zgodnie z nią osobie, która uległa wypadkowi w miejscu pracy i doznała uszczerbku na zdrowiu, przysługuje jednorazowe odszkodowanie. 

Czy na pewno każdy, kto uległ wypadkowi w pracy, może uzyskać odszkodowanie? Jak potwierdzają nasi specjaliści, wiele zależy od różnych okoliczności. Dochodzenie odszkodowań nie jest możliwe od pracodawcy, jeśli wypadek nastąpił nie z jego winy, kiedy do wypadku doszło tylko z winy poszkodowanego pracownika albo kiedy za wypadek odpowiedzialność ponosi osoba trzecia, ale niezwiązana z pracodawcą. Co ważne, pomoc w uzyskaniu odszkodowania uzyskasz od naszych ekspertów również wtedy, kiedy zostałeś poszkodowany w miejscu pracy, ale nie byłeś oficjalnie zatrudniony. Dokonamy bezpłatnej analizy Twojego indywidualnego przypadku. 

Odszkodowanie za wypadek w rolnictwie można uzyskać z OC obowiązkowo ubezpieczonego rolnika. Kolejne, jednorazowe świadczenie tego rodzaju jest możliwe do otrzymania z Kasy Rolniczego Ubezpieczenia Społecznego. 

Zasadność roszczenia odszkodowawczego zawsze jest indywidualna. Aby poszkodowany mógł otrzymać odszkodowanie za wypadek na wsi w gospodarstwie rolnym, muszą zostać pełnione określone przesłanki. Przede wszystkim rolnik, z którego ubezpieczenia będzie wypłacalne odszkodowanie, musi przyznać się do winy za powstały wypadek. Odszkodowanie przysługuje także wtedy, kiedy winę za wypadek ponosi inny pracownik z gospodarstwa rolnego. 

Jeśli doznałeś uszczerbku na zdrowiu w wyniku wypadku w gospodarstwie rolnym, skontaktuj się z naszymi specjalistami. Zwróć uwagę, że odszkodowanie należy Ci się nawet wtedy, kiedy do wypadku na wsi doszło 20 lat temu, a Ty wcześniej nie dochodziłeś swoich praw. 

Kto odpowiada za stan uszkodzonego lub oblodzonego chodnika? Czy osoba, która uległa wypadkowi przez chodnik utrzymany w złym stanie może ubiegać się o odszkodowanie? Jeśli tylko doznała obrażeń i uszczerbku na zdrowiu, oczywiście, że tak. 

Upadłeś na chodniku i masz z tego powodu problemy zdrowotne? Nie wiń siebie za nieuważność czy brak koncentracji podczas spaceru. Winę za Twój wypadek najprawdopodobniej ponosi zarządca dróg. 

Zgłoś się do nas i uzyskaj pomoc w uzyskaniu odszkodowania. Przede wszystkim ustalimy, kto odpowiada za stan chodnika oraz wesprzemy w skompletowaniu niezbędnych dokumentów, aby otrzymać jak najwyższe odszkodowanie. Konieczna jest na pewno dokumentacja medyczna, dlatego udaj się do lekarza, nawet jeśli od razu po wypadku nie odczuwasz żadnych dolegliwości. Urazy kończyn, głowy oraz kręgosłupa to te, które występują najczęściej po upadku na chodniku w złym stanie technicznym. 

Jakie odszkodowanie przysługuje za upadek na chodniku? Każdy przypadek jest inny, ale świadczenia tego rodzaju mogą sięgać nawet kilku milionów złotych. 

Źle wystawiona diagnoza, zalecenie błędnego leczenia, zakażenie czy niewłaściwie przeprowadzony zabieg, to tylko kilka przypadków błędów lekarskich, za które należne jest odszkodowanie. Co ważne, ofiary błędu lekarskiego mogą zgłaszać swoje roszczenia do trzech lat od powstania przykrego zdarzenia. 

Jeśli doznałeś uszczerbku na zdrowiu, chcesz odzyskać koszty leczenia, uzyskać zwrot za rehabilitację i leki, albo otrzymać środki na konieczną, dalszą kurację, zadbaj o walkę o odszkodowanie w sposób w pełni profesjonalny. Nasi doradcy są właśnie po to, aby wesprzeć Cię na każdym etapie uzyskania odszkodowania. Skontaktuj się ze specjalistą, który wykona bezpłatną analizę Twojego przypadku. Pamiętaj, że odszkodowanie za błąd lekarski przysługuje również jako zadość uczynienie za trwały bądź czasowy uszczerbek na zdrowiu, jak również najbliższym pacjenta, który zmarł w wyniku udowodnionego błędu lekarskiego. 

Jako osoba poszkodowana w kolizji lub w wypadku drogowym przysługuje Ci nie tylko odszkodowanie za uszkodzony pojazd mechaniczny, ale możesz domagać się także o auto zastępcze z OC sprawcy, a nawet zwrotu kosztów za jego eksploatację. Dowiedz się u naszych doradców, kiedy dokładnie przysługuje Ci samochód zastępczy. Jakie formalności należy spełnić, aby taki pojazd móc użytkować. Jeśli auto jest narzędziem Twojej pracy albo samochód jest niezbędny do codziennego funkcjonowania, nie możesz być poszkodowany przez wypadek z winy innego kierowcy. Zapewnij sobie komfort komunikacyjny nawet wtedy, kiedy Twój pojazd mechaniczny uległ usterce. Przedstaw naszym ekspertom swoją sytuację, a oni zrobią wszystko, żebyś jako osoba poszkodowana uzyskała nie tylko należne odszkodowanie o odpowiedniej wartości. Zadbają również o to, aby Twoja codzienna aktywność nie musiała ulec pogorszeniu przez czasowy brak auta, które jest w naprawie. Dowiedz się więcej już teraz. 

dochodzenie odszkodowania
Dochodzenie odszkodowania
dopłata do odszkodowania
Dopłata do odszkodowania

Walczymy o Twoje odszkodowanie na terenie całej Polski

Pomagamy w uzyskaniu odszkodowania wszystkim osobom poszkodowanym. Chcesz otrzymać odszkodowanie w Częstochowie albo w innym mieście na terenie Polski? Zajmiemy się najbardziej skomplikowaną sprawą o odszkodowanie na Śląsku i w innych regionach naszego kraju. Odszkodowanie za wypadek komunikacyjny, błąd lekarski, wypadek w pracy i wiele innych sytuacji, w wyniku których poszkodowany doznał czasowego bądź trwałego uszczerbku na zdrowiu oraz obrażeń ciała, to nasza specjalność. Załatwiamy niezbędne formalności, reprezentujemy osoby poszkodowane na każdym etapie postępowania, wspieramy i wyjaśniamy wszelkie zawiłości prawne. Zawsze stoimy na straży interesów naszych klientów, aby móc uzyskać najwyższe, przysługujące im odszkodowanie nawet po wielu latach od zdarzenia. 

Jak powierzyć nam dla Ciebie pozyskanie odszkodowania?

Jak rozpocząć z nami współpracę? Wystarczy, że skontaktujesz się z naszymi specjalistami i opowiesz swoją historię. Na podstawie relacji ze zdarzenia oraz zebranej dokumentacji, pomożemy wystąpić o odszkodowanie do odpowiednich instytucji. 

Zgłoś się do nas również wtedy, kiedy ubezpieczyciel odrzucił Twoje roszczenie o odszkodowanie albo przyznał Ci odszkodowanie o zbyt małej wartości, które nie rekompensuje poniesionych strat. Wywalczymy dla Ciebie odszkodowanie w Wieluniu czy odszkodowanie w Piotrkowie Trybunalskim na satysfakcjonującym Cię poziomie. 

Najlepsze kwalifikacje i wieloletnie doświadczenie naszych specjalistów pozwoliło pomóc już tysiącom poszkodowanych, którzy niejednokrotnie toczyli żmudną batalię o należne im środki. Tylko z pomocą fachowców otrzymasz wysokie odszkodowanie szybko, które będzie właściwą rekompensatą za doznane krzywdy.

Scroll to Top