Dekabrystów 41B, 42-200 Częstochowa
+48 34 341 00 85
sekretariat@liftinvestment.pl
poniedziałek: 08:30 – 18:00
wtorek: 08:30 – 16:30
środa: 08:30 – 16:30
czwartek: 08:30 – 16:30
piątek: 08:30 – 15:30
sobota: ZAMKNIĘTE
niedziela: ZAMKNIĘTE

Formularz

Kontaktowy

Masz pytanie? Chcesz się znami skontaktować?

Wyślij swoje dane poprzez formularz, a nasz pracownik się z Tobą skontaktuje.

wyrażam zgodę na kontakt telefoniczny lub mailowy celem przedstawienia oferty handlowej oraz oświadczam, że zapoznałam/em się z Polityką prywatności

Bezpłatna analiza Twojej sprawy w 24 godziny!

Nasza misja

Wewnętrzna Kancelaria Radców Prawnych i Adwokatów

Lift Investment zakłada sobie za cel pomoc poszkodowanym niemalże od chwili zdarzenia poprzezkompleksowe świadczenie pomocy prawnej już we wstępnej fazie postępowania likwidacyjnego danej szkody. Spółka posiada wewnętrzną Kancelarię Radców Prawnych i Adwokatów co umożliwia kontrolę i należyte reprezentowanie interesów swoich Klientów podczas toczącego się nie tylko postępowania przed ubezpieczycielem ale głównie przed organami policji, prokuratury czy Sądu.

Daje to Klientom poczucie bezpieczeństwa, że ich sprawa traktowana jest przez firmę priorytetowo na wielu płaszczyznach, a nie ogranicza się jedynie do zgłaszania roszczeń u ubezpieczyciela. Dzięki takiej formy pomocy poszkodowanym, Klienci Lift Investment mają zagwarantowane, że profesjonalni prawnicy podejmą odpowiednie działania wpływające na korzyść toczącego się postępowania prokuratorskiego czy sądowego co w konsekwencji może w znacznym stopniu rzutować na wysokość otrzymanego przez nich świadczenia. Zespół Kancelarii tworzą doświadczeni w dochodzeniu odszkodowań profesjonalni pełnomocnicy.

Wszystkie roszczenia zgłaszane ubezpieczycielom zawsze wzbogacone są o fachową literaturę przedmiotu i zmieniające się trendy linii orzecznictwa sądów powszechnych. Praca prawników w osobach adwokatów i radców prawnych oraz współpracujących z Kancelarią aplikantów adwokackich i radcowskich, którzy podczas licznych szkoleń doskonalą się zawodowo w tematyce odszkodowań, to najlepsza rekomendacja dla poszkodowanych chcących powierzyć spółce prowadzenie swoich spraw. To odróżnia nas od innych firm odszkodowawczych, które często korzystają z pomocy prawnej dopiero w momencie skierowania sprawy na drogę postępowania sądowego.

Zespół rzeczoznawców majątkowych i biegłych sądowych

Lift Investment to także szerokorozumiana współpraca z rzeczoznawcami majątkowymi w tym biegłymi sądowymi. Którzy legitymują się najwyższymi możliwymi rekomendacjami w zakresie wyceny szkód rzeczowych. Jest to niezwykle istotne dla Klienta. Rzeczoznawcy stale współpracujący z Lift Investment dokonują weryfikacji kosztorysów sporządzanych przez Towarzystwa Ubezpieczeniowe i ustalają, czy przeprowadzone postepowanie likwidacyjne odpowiada szkodzie rzeczywistej wyrządzonej w sferze majątkowej Klienta czy też jest przeprowadzone wadliwie i należy dochodzić wypłaty dalszej kwoty z tytułu odszkodowania.

Zespół biegłych lekarzy specjalistów

Lift Investment ma swoim zespole lekarzy orzeczników z różnych specjalności co pozwala na niezwykle szybką i fachową ocenę doznanego w wypadkach komunikacyjnych czy tez w wypadkach przy pracy procentowego uszczerbku na zdrowiu przez poszkodowanych. Dodatkowo lekarze są w stanie udzielić Klientom fachowej pomocy co do etapów leczenia urazów powypadkowych. Takie rozwiązanie zapewnia Klientom wszechstronną pomoc przy dochodzeniu należnych dla nich świadczeń odszkodowawczych z tytułu utraty bądź rozstroju zdrowia powstałego wskutek wypadku.

Scroll to Top